HomeŽivotní stylDejte na klávesnici malířskou pásku a ah, zapomeňte na věčný problém

Dejte na klávesnici malířskou pásku a ah, zapomeňte na věčný problém

Některé chytré hospodyňky mají v zásuvce s čisticími hadříky vždy roli malířské pásky.Vytáhnou ji každé dva nebo tři týdny.

Malířská páska se nepoužívá k opravám, ale k úklidu.Samozřejmě by se neměla používat k utírání prachu na policích.Bude však ideálním nástrojem, pokud je klávesnice vašeho domácího počítače nebo notebooku zanesená drobky a dalšími nečistotami.

Jednoduše vezměte smotek a začněte lepit proužky od jednoho okraje klávesnice k druhému.Měli byste jím také pokrýt základnu kartáčů a reproduktor.

Pokud se zvuk z reproduktoru notebooku ztišil, přiložte pásku, vyjměte ostrý hrot párátka a začněte lepicí pásku jemně zatlačovat do otvorů reproduktoru.Případné ucpané nečistoty a vlasy se přilepí na lepicí podklad.

Z klávesnice se také odstraní prach a další drobné částice.Tímto způsobem bude snadné ji kvalitně vyčistit.

Chcete-li odstranit nečistoty z klávesnice, musíte použít malířskou pásku – od okraje k okraji panelu.To pomůže snadno odstranit prach a vlasy, které se zachytí mezi klávesami.

Foto: Snímek obrazovky kanálu Art Gallery Zen.

Tento postup je třeba opakovat, když zjistíte, že se mezi klávesami nahromadilo mnoho drobných nečistot.

Marzena Duda
Marzena Duda
Nejvíce mě ztratila láska k vínu a sýrům... Ráda v kuchyni experimentuji, ale také používám staré a osvědčené recepty, zejména od své babičky. Kuchyně a vaření je moje vášeň a sdílení s mými blízkými mi dává pocit absolutního štěstí:-).
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten